Firma Rehberi

[36] - Sol Dikey - 1

[37] - Sol Dikey - 2

[38] - Sol Dikey - 3

[39] - Sol Dikey - 4

[40] - Sol Dikey - 5

[41] - Sol Dikey - 6

[42] - Sol Dikey - 7

[43] - Sol Dikey - 8

[44] - Sol Dikey - 9

[45] - Sol Dikey - 10

[9] - Sağ Dikey - 1

[10] - Sağ Dikey - 2

[11] - Sağ Dikey - 3

[12] - Sağ Dikey - 4

[13] - Sağ Dikey - 5

[16] - Sağ Dikey - 6

[17] - Sağ Dikey - 7

[19] - Sağ Dikey - 9

[20] - Sağ Dikey - 10

[21] - Sağ Dikey - 11

[22] - Sağ Dikey - 12

[23] - Sağ Dikey - 13

[24] - Sağ Dikey - 14

[25] - Sağ Dikey - 15

Sanalkurs
Sanalkurs
Sektör Eğitim
İl / İlçe İstanbul / Göktürk
Web Sitesi http://www.sanalkurs.net
Telefon

2002 yılından bu yana faaliyet gösteren popüler bilişim eğitim sitesi Sanalkurs.net, her tür bilgisayar programı hakkında üyelerinin kendi bilgilerini ve notlarını paylaştığı muazzam bir arşivdir. Sitede yer alan yazılı ve video dersler, sıfırdan başlayan birinin ileri düzeylere kadar kendini geliştirmesine imkan sağlamaktadır. Alexa verilerine göre ise Türkiye'nin ilk 2000 sitesi arasında yer alan prestijli bir eğitim sitesidir. Sitede grafik tasarım, web tasarım, programlama, donanım üzerine birçok yazılıma ait derslere yer verilmekte ve bu derslerin orjinal olmasına çok dikkat edilmektedir. Sitenin yazarlarına ilk şartı, dersleri kendilerinin hazırlaması yönünde olmaktadır. Kopyala yapıştır şeklindeki derslere ise yer verilmemektedir.

SANALKURS DERGİSİ

Belirli zamanlarda yayınlanan Sanalkurs Dergisi ise, Sanalkurs.net'in internet üzerinden sunulan ücretsiz yayın organıdır. İçeriği tamamen üyeler ve kendi yazarları tarafından oluşturulur; bütün üyeler, fotoğraf, illüstrasyon, resim, çizim vb. çalışmaları ile dergide yer alabilirler. Sadece web ve grafik anlamında değil, programcılıktan ofis programlarına, internet hakkındaki güncel gelişmelere ve bilgisayar sistemleri ile alakalı her tür konuya yer verilmektedir. Türkiye'nin en geniş kapsamlı online bilişim eğitim dergisidir. Dergi Diji Mecmua sitesinden yayınlandığı gibi, Windows, Macintosh sürümleri ve diğer sistemler için PDF olarak kendi sitesi üzerinden de bilgisayara indirilerek okunabilmektedir.

BİLİŞİM SEMİNERLERİ

Sanalkurs.net, sanal eğitimlerinin yanısıra üniversitelerde de muhtelif zamanlarda uzman eğitimcileriyle ücretsiz olarak seminerler vermektedir. Bugüne kadar pek çok saygın üniversitede seminerler verilmiştir.

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Canto Canto

Bilişim / İstanbul

Vidyome Vidyome

Bilişim / İstanbul

Vestel Vestel

Bilişim / İstanbul

Casper Casper

Bilgisayar / İstanbul

LC Waikiki LC Waikiki

Tekstil / İstanbul

Torku Torku

Gıda / Konya

Tema Ayarları
Reklam Ayarları